Spouw en bodemisolatie Broek op Langedijk
Bel mij terug
Gratis, vrijblijvend advies
Onze voordelen
Projecten
- Energiebesparend
- Snelle terugverdientijd
- Beter wooncomfort
- Milieuvriendelijk
- Gunstiger energielabel
Spouw en bodemisolatie Broek op Langedijk
| Provincie: | Noord-Holland |
| Woonplaats: | Broek op Langedijk |
| Straatnaam: | Grundel |
| Soort isolatie: | Woningisolatie HR Isofoam |
| Uitvoerdatum: | 23-06-2021 |
- Woningisolatie HR Isofoam
- Bodemisolatie met Parels
Broek op Langedijk, 23-06-2021
Woningisolatie HR Isofoam
De bewoners van deze woning in Broek op Langedijk hebben op woensdag 23-06-2021 hun woning laten isoleren met HR IsoFoam. Het UF-schuim HR IsoFoam is uitermate geschikt voor een naadloze isolatielaag. De isofaom wordt in vloeibare vorm in de spouwmuur aangebracht. Door een vooraf vastgesteld boorpatroon ontstaat er een optimale en naadloze verdeling. De bewoners van deze woning aan de Grundel in Broek op Langedijk kunnen na de aangebrachte spouwmuurisolatie met HR Isofoam genieten van meer wooncomfort en een lagere energierekening.Woont u in Broek op Langedijk en denkt u na over isolatie?
Dan verzoeken wij om gratis en vrijblijvend gebruik te maken van onze adviesgesprekken. U kunt dat doen door op de onderstaande knop te drukken:

Bekijk hier onze isolatie projecten in Broek op Langedijk
Meer informatie over HR isofoam spouwmuurisolatie
Broek op Langedijk, 23-06-2021
Bodemisolatie aanbrengen op woensdag 23-06-2021 in Broek op Langedijk
Op woensdag 23-06-2021 heeft Plus Isolatie bij deze woning in Broek op Langedijk de kruipruimte voorzien van bodemisolatie met isolerende korrels, ook wel EPS-parels genoemd. Deze lichtgewicht isolatiekorrels vormen een gelijkmatige isolatielaag op de bodem van de kruipruimte. Door het aanbrengen van deze laag wordt de luchtvochtigheid in de kruipruimte aanzienlijk verminderd. De isolerende werking beperkt optrekkend vocht vanuit de bodem, wat bijdraagt aan een comfortabeler en gezonder binnenklimaat. Daarnaast wordt de onderzijde van de vloerconstructie beter beschermd tegen vochtinvloeden, wat de duurzaamheid van de woning ten goede komt. Wilt u meer weten over het isoleren van uw kruipruimte met bodemisolatie? bekijkt u dan hier de informatiepagina over kruipruimte isolatie d.m.v. parels.Bekijk hier onze isolatie projecten in Broek op Langedijk





